Speelschema BeNe-League

 

 

 

Speelschema

BeNe-League



follow me on facebook tweet me
get in touch

Onze sponsoren

 

Wedstrijdprogramma BeNe-league poule B

zaterdag 29 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leuven (B) Chiefs Leuven Red Eagles 's-Hertogenbosch 0 - 0 1 - 1 1 - 0 - 2 - 1
zaterdag 5 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch GIJS Groningen 1 0 - 0 1 - 0 0 - 2 - 1 - 2
zaterdag 26 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Liege (B) Bulldogs Liège Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 2 3 - 2 2 - 2 - 7 - 6
zaterdag 3 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch UNIS Flyers Heerenveen 0 - 3 1 - 2 0 - 4 - 1 - 9
zondag 4 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 0 2 - 0 0 - 3 1 - 0 4 - 3
vrijdag 16 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 2 - 0 1 - 0 - 4 - 1
zaterdag 14 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Laco Eaters Limburg 0 - 1 0 - 5 0 - 2 - 0 - 8
zaterdag 21 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Chiefs Leuven 0 - 1 3 - 2 0 - 3 - 3 - 6
zondag 22 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS Groningen 1 Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 1 - 0 5 - 1 - 7 - 2
zondag 29 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Bulldogs Liège 0 - 3 1 - 3 0 - 1 - 1 - 7
vrijdag 17 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Red Eagles 's-Hertogenbosch 4 - 0 7 - 0 6 - 1 - 17 - 1
zaterdag 18 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 0 - 3 1 - 3 - 1 - 9
zaterdag 12 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers Toekomstteam 3 - 0 2 - 0 0 - 2 - 5 - 2
zaterdag 19 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch KwadrO HYC Herentals 0 - 0 1 - 4 1 - 2 - 2 - 6
zaterdag 10 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch LummusLED Eindhoven Kemphanen 0 - 3 1 - 0 1 - 2 - 2 - 5
zaterdag 17 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 1 - 0 3 - 1 - 4 - 1
zaterdag 7 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Zoetermeer Silverdome Panters Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 1 2 - 0 7 - 0 - 11 - 1
zaterdag 28 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 0 2 - 2 0 - 0 - 3 - 2
zaterdag 4 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 5 - 1 2 - 1 - 8 - 3

Copyright © 2017 Nederlandse IJshockey Bond.

Wedstrijdprogramma BeNe-league Conference

zaterdag 12 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers Toekomstteam 3 - 0 2 - 0 0 - 2 - 5 - 2
zaterdag 19 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch KwadrO HYC Herentals 0 - 0 1 - 4 1 - 2 - 2 - 6
zaterdag 10 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch LummusLED Eindhoven Kemphanen 0 - 3 1 - 0 1 - 2 - 2 - 5
zaterdag 17 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 1 - 0 3 - 1 - 4 - 1
zaterdag 7 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Zoetermeer Silverdome Panters Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 - 1 2 - 0 7 - 0 - 11 - 1
zaterdag 28 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Deurne (B) Antwerp Phantoms Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 0 2 - 2 0 - 0 - 3 - 2
zaterdag 4 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Red Eagles 's-Hertogenbosch 1 - 1 5 - 1 2 - 1 - 8 - 3

Copyright © 2017 Nederlandse IJshockey Bond.

Wedstrijdprogramma Bekercompetitie poule A

zaterdag 1 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Tilburg Trappers Toekomstteam 0 - 1 2 - 0 2 - 3 0 - 1PS 4 - 5
vrijdag 7 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Red Eagles 's-Hertogenbosch 0 - 0 2 - 0 0 - 1 - 2 - 1
zaterdag 15 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch Laco Eaters Limburg 1 - 1 0 - 2 0 - 1 - 1 - 4
zondag 16 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Laco Eaters Limburg Red Eagles 's-Hertogenbosch 4 - 0 2 - 0 1 - 2 - 7 - 2
zaterdag 22 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch AHOUD Devils Nijmegen 3 - 1 2 - 0 1 - 0 - 6 - 1
zondag 23 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 3 - 1 1 - 1 4 - 1 - 8 - 3

Copyright © 2017 Nederlandse IJshockey Bond.

back to top