Bestuur IJshockeyvereniging Red Eagles

 

 

 

Bestuur

ijhockeyvereniging Red Eagles



follow me on facebook tweet me
get in touch

Bestuurlijke zaken bij voorkeur bellen na 18.00 uur

Voorzitter jeugdvereniging:Vacature voorzitter@red-eagles.nl – Chris Barneveld a.i. 06-19571463

Penningmeester: Jochem van Haaren 06-51030221 penningmeester@red-eagles.nl

Secretaris: Wendy Hooijmans  secretaris@red-eagles.nl

PR & Communicatie: Manon Pullen / Chris Barneveld  pr@red-eagles.nl

Wedstrijdsecretariaat: Iris Jongmans  wedstrijdsecretaris@red-eagles.nl

Technische commissie: Lanny Mei 06-46632731 tc@red-eagles.nl Bas Kivits en Leo van den Thillart 06-39435965 

Hoofd Coaches: Leo van den Thillart coaches@red-eagles.nl

Hoofd Teamleiders: Vacature teamleiders@red-eagles.nl

Hoofd Trainer: Leo van den Thillart 06-39435965 lthillart@red-eagles.nl

Scheidsrechter coördinator: Toon Leijtens scheidsrechters@red-eagles.nl

 

back to top