Bestuur IJshockeyvereniging Red Eagles

 

 

 

Bestuur

ijhockeyvereniging Red Eagles



follow me on facebook tweet me
get in touch

Bestuurlijke zaken bij voorkeur bellen na 18.00 uur

Voorzitter jeugdvereniging: Rodrique van den Dungen voorzitter@red-eagles.nl 

Penningmeester: Andre Grift  penningmeester@red-eagles.nl

Secretaris: Wendy Hooijmans  secretaris@red-eagles.nl

Wedstrijdsecretariaat: Iris Jongmans  wedstrijdsecretaris@red-eagles.nl

Hoofd Coaches: Leo van den Thillart coaches@red-eagles.nl

Ondersteunende functies

PR & Communicatie: Manon Pullen  pr@red-eagles.nl

Technische commissie: Lanny Mei 06-46632731 tc@red-eagles.nl Bas Kivits en Leo van den Thillart 06-39435965 

Hoofd Teamleiders: Vacature teamleiders@red-eagles.nl

Hoofd Trainer: Leo van den Thillart 06-39435965 lthillart@red-eagles.nl

Scheidsrechter co√∂rdinator: Toon Leijtens scheidsrechters@red-eagles.nl

 

back to top