Bestuur IJshockeyvereniging Red Eagles

 

 

 

Bestuur

ijhockeyvereniging Red Eagles



follow me on facebook tweet me
get in touch

 

Bestuur IJshockey Vereniging Red Eagles ‘s-Hertogenbosch

Voorzitter jeugdvereniging: Rodrique van den Dungen voorzitter@red-eagles.nl 

Penningmeester: Andre Grift  penningmeester@red-eagles.nl

Secretaris: Wendy Hooijmans  secretaris@red-eagles.nl

Wedstrijdsecretariaat: Iris Jongmans  wedstrijdsecretaris@red-eagles.nl

Hoofd Coaches: Leo van den Thillart coaches@red-eagles.nl

 

Ondersteunende functies

PR & Communicatie: Manon Pullen  pr@red-eagles.nl

Technische commissie: Leo van den Thillart, Lanny Mei en Bas Kivits  tc@red-eagles.nl

Hoofd Teamleiders: Iris Jongmans teamleiders@red-eagles.nl

Hoofd Trainer: Leo van den Thillart lthillart@red-eagles.nl

Scheidsrechter coördinator: Toon Leijtens scheidsrechters@red-eagles.nl

 

back to top