Red Eagles Eerste Divisie

Tom Doedee #33

Tom Doedee #33

Goalie

Martijn van Maanen #29

Martijn van Maanen #29

Goalie

Max van Buul #3

Max van Buul #3

Forward

Gijs Kilkens #6

Gijs Kilkens #6

Forward

Niek Nabbe #24

Niek Nabbe #24

Forward

Daan vd Boogaardt #26

Daan vd Boogaardt #26

Forward

Elian Deems #36

Elian Deems #36

Defender

Michael Salfischberger #50

Michael Salfischberger #50

Defender

Sean Flynn #63

Sean Flynn #63

Forward

Coen Weerd #66

Coen Weerd #66

Defender

Max Kemperman #68

Max Kemperman #68

Defender

Joep van Gellecum #71

Joep van Gellecum #71

Forward

Floris Heeringa #74

Floris Heeringa #74

Forward

Mitchell Bouwmeester #80

Mitchell Bouwmeester #80

Defender

Niels Barneveld #88

Niels Barneveld #88

Forward

Reggio Wan #91

Reggio Wan #91

Forward

Jamie Jaarsveld #96

Jamie Jaarsveld #96

Forward

Jim Jongmans #10

Jim Jongmans #10

Forward

Romy Brouwers #61

Romy Brouwers #61

Defender

Michal Rybar

Michal Rybar

Coach

Ger vd Berg

Ger vd Berg

Team manager

Arjan Jongmans

Arjan Jongmans

Team manager

Wedstrijdschema en uitslagen 

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zaterdag 28-09-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEindhoven Kemphanen0-20-60-10-9
Zaterdag 05-10-201920:00Glanerbrook GeleenSmoke Eaters GeleenRed Eagles 's-Hertogenbosch2-11-11-04-2
Zaterdag 12-10-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschTilburg Trappers1-40-31-12-8
Zondag 20-10-201917:45Triavium NijmegenNijmegen DevilsRed Eagles 's-Hertogenbosch0-15-04-19-2
Zaterdag 26-10-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschHijs Hokij Den Haag 1-21-11-23-5
Zaterdag 02-11-201916:30Thialf HeerenveenUNIS Flyers HeerenveenRed Eagles 's-Hertogenbosch4-05-03-112-1
Zaterdag 09-11-201920:00Elfstedenhal LeeuwardenOrangeGas Capitals Leeuwarden 1Red Eagles 's-Hertogenbosch2-00-12-14-2
Zaterdag 16-11-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschDordrecht Lions1-10-10-31-5
Zaterdag 23-11-201916:45ijssportcentrum TilburgYeti’s BredaRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 30-11-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschGIJS Groningen
Zondag 8-12-201915:00StappengoorTilburg TrappersRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 14-12-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschNijmegen Devils
Zaterdag 21-12-2019 20:30De VechtsebanenIJCU Dragons UtrechtRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 29-12-2019 20:30Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschZoetermeer Panters
Zaterdag 4-01-2020 20:15Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 11-01-202020:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschYeti’s Breda
Zaterdag 18-01-202020:00ijssportcentrum EindhovenEindhoven KemphanenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 25-01-2020 20:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschAmsterdam Tigers
Zaterdag 1-02-202020:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschSmoke Eaters Geleen

Stand Eerste Divisie Competitie

Nr.TeamGWWOTWOTVVPnt.GV-GT
1Eindhoven Kemphanen761002060-16
2Dordrecht Lions851021743-28
3Nijmegen Devils750111640-23
4Yeti’s Breda750111640-30
5Tilburg trappers72104831-32
6Smoke Eaters Geleen82006618-51
7Red Eagles ’s-Hertogenbosch80008013-56

Trainingstijden Eerste Divisie team

Dinsdag 21:40 - 23:00
Vrijdag 22:20 - 23:30

 

Wedstrijd nieuws Eerste Divisie

Red Eagles Den Bosch