Red Eagles U12

Floris vd Dungen #29

Floris vd Dungen #29

Daan Melchior #9

Daan Melchior #9

Mees Viguurs #14

Mees Viguurs #14

Teodor Petrov #17

Teodor Petrov #17

Senon Haqi #21

Senon Haqi #21

Kaiden Groen #23

Kaiden Groen #23

Niek de Graaf #47

Niek de Graaf #47

Timothy Herckenrath #55

Timothy Herckenrath #55

Jagr Smits #68

Jagr Smits #68

Dio den Boer #72

Dio den Boer #72

Rick vd Thillart #73

Rick vd Thillart #73

Tim den Toom #87

Tim den Toom #87

Kyano Kortenray #98

Kyano Kortenray #98

Finn Gregory #

Finn Gregory #

Robert Herckenrath

Robert Herckenrath

Coach

Paul Smits

Paul Smits

ass Coach

Joost de Graaf

Joost de Graaf

Team manager

Niels den Toom

Niels den Toom

Team manager

Wedstrijd­schema en uitslagen U12 Elite Divisie

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zaterdag 16-11-201916:15SportiomRed Eagles ‘s-HertogenboschIJCU Dragons Utrecht2-44-20-06-6
Zondag 1-12-201910:15De Meent AlkmaarAlcmaria Flames AlkmaarRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-31-30-31-9
Zondag 8-12-201911:30Elfstedenhal LeeuwardenOrangeGas Capitals LeeuwardenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch1-11-00-32-4
Zaterdag 14-12-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschHijs Hokij Den Haag1-21-23-35-7
Zaterdag 21-12-201914:15Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles ‘s-Hertogenbosch3-31-20-44-9
Zondag 5-1-202016:30de Vechtsebanen UtrechtIJCU Dragons UtrechtRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-10-22-22-5
Zaterdag 11-01-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschAlcmaria Flames Alkmaar1-11-10-02-2
Zaterdag 18-01-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschOrangeGas Capitals Leeuwarden1-13-12-16-3
Zondag 2-2-202012:15de Uithof Den HaagHijs Hokij Den HaagRed Eagles ‘s-Hertogenbosch1-13-11-25-4
Zaterdag 8-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschDordrecht Lions2-20-13-05-3
Zaterdag 15-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschIJCU Dragons Utrecht3-32-31-16-7
Zondag 23-2-202010:15de Meent AlkmaarAlcmaria Flames AlkmaarRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-42-11-63-11
Zondag 1-3-202012:00Elfstedenhal LeeuwardenOrangeGas Capitals LeeuwardenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-31-41-32-10
Zaterdag 14-3-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschHijs Hokij Den HaagAfgelast
Zondag 22-3-202016:00Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles ‘s-Hertogenbosch

Stand U12 Elite Divisie

Nr.TeamGWWGVPnt.GV-GT
1Hijs Hokij Den Haag12101121115-53
2IJCU Dragons Utrecht1392220108-63
3Red Eagles ‘s-Hertogenbosch 138231882-47
4Alcmaria Flames Alkmaar 13319759-96
5Dordrecht Lions133010661-100
6OrangeGas Capitals Leeuwarden122010444-110

Wedstrijd­schema en uitslagen U12 beker poule A

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zaterdag 28-09-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch IJCU Dragons Utrecht0-22-30-32-8
Zaterdag 12-10-2019 14:15Sportboulevard Dordrecht Dordrecht LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch 0-00-20-00-2
Zaterdag 19-10-2019 16:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschTilburg Trappers0-13-13-06-2
Zondag 27-10-2019 11:00IJsbaan BredaYeti’s BredaRed Eagles 's-Hertogenbosch 0-20-70-50-14
Zaterdag 2-11-2019 16:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch Eindhoven Kemphanen0-24-15-09-3
Zaterdag 9-11-201917:30GlanerbrookSmoke Eaters GeleenRed Eagles 's-Hertogenbosch 1-11-10-12-3

Eindstand U12 beker poule A

Nr.TeamGWWGVPnt.GV-GT
1IJCU Dragons Utrecht65011088-16
2Red Eagles ‘s-Hertogenbosch 65011036-15
3Dordrecht Lions6312752-24
4Smoke Eaters Geleen6312736-18
5Tilburg Trappers6303641-31
6Eindhoven Kemphanen6105221-57
7Yeti’s Breda600607-120

Trainingstijden U12

Woensdag 17:10 - 18:10
Vrijdag 18:05 - 19:10

 

Wedstrijd nieuws U12

Red Eagles Den Bosch