Red Eagles U14

Thomas Vis #27

Thomas Vis #27

Goalie

Kess Filippini #90

Kess Filippini #90

Goalie

Ties van Gilst #2

Ties van Gilst #2

Forward

Maylin Hooijmans #4

Maylin Hooijmans #4

Defender

Lars vd Meijden #5

Lars vd Meijden #5

Forward

Sjoerd Wolters #8

Sjoerd Wolters #8

Defender

Tygo Pijnenburg #10

Tygo Pijnenburg #10

Defender

Sean Knijnenburg #23

Sean Knijnenburg #23

Forward

Nina Guirado #24

Nina Guirado #24

Forward

Cheyenne Volkers #45

Cheyenne Volkers #45

Forward

Charlie Gregory #52

Charlie Gregory #52

Defender

Nigel Tolk #66

Nigel Tolk #66

Forward

Indy vd Meijden #77

Indy vd Meijden #77

Forward

Aaron Saris #88

Aaron Saris #88

Forward

Frank Tijbosch

Frank Tijbosch

Coach

Casper Volkers

Casper Volkers

Team manager

Wedstrijd­schema en uitslagen U14 Eerste Divisie

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zaterdag 16-11-201912:15Triavium NijmegenNijmegen DevilsRed Eagles ‘s-Hertogenbosch1-10-13-24-4
Zaterdag 23-11-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschGIJS Groningen4-04-23-111-3
Zaterdag 7-12-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschIJCU Dragons Utrecht1-00-03-14-1
Zondag 5-1-202015:15PWA SilverDome ZoetermeerZoetermeer PantersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zondag 12-1-202017:00Jaap Edenbaan AmsterdamAmsterdam TigersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zondag 25-1-202013:15ijssportcentrum Eindhoven Eindhoven KemphanenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 8-2-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschNijmegen Devils
Zondag 16-2-202016:30de Vechtsebanen UtrechtIJCU Dragons UtrechtRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 22-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschZoetermeer Panters
Zaterdag 29-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschEindhoven Kemphanen
Zaterdag 7-3-202015:30Sportcentrum Kardinge GroningenGIJS GroningenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 21-3-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschAmsterdam Tigers
Zaterdag 28-3-202016:30de Meent Alkmaar Alcmaria Flames AlkmaarRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Moet nog worden vastgesteld !Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschAlcmaria Flames Alkmaar

Stand U14 Eerste Divisie

Nr.TeamGWWGVPunt.GV-GT
1Eindhoven Kemphanen3300619-8
2IJCU Dragons Utrecht4301634-11
3Red Eagles 's-Hertogenbosch 3210519-8
4Nijmegen Devils5212534-28
5Zoetermeer Panters3201425-8
6Amsterdam Tigers4202425-14
7GIJS Groningen4004013-52
8Alcmaria Flames Alkmaar 400409-49

Wedstrijd­schema en uitslagen U14 beker poule A

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zondag 29-09-201916:00Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles '-s-Hertogenbosch3-02-12-17-2
Zaterdag 5-10-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschSmoke Eaters Geleen0-10-21-31-6
Zaterdag 12-10-201918:00de VechtsebanenIJCU Dragons UtrechtRed Eagles 's-Hertogenbosch1-11-01-23-3
Zaterdag 19-10-201919:45Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEindhoven Kemphanen1-12-10-03-2
Zaterdag 2-11-201919:45Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschTilburg Trappers0-20-10-50-8
Zondag 10-11-201917:15Triavium NijmegenNijmegen DevilsRed Eagles 's-Hertogenbosch1-11-04-06-1

Eindstand U14 beker poule A

Nr.TeamGWWGVPunt.GV-GT
1Smoke Eaters Geleen66001253-15
2Dordrecht Lions65011051-18
3Tilburg Trappers6402830-24
4Eindhoven Kemphanen6204419-34
5IJCU Dragons Utrecht6114322-36
6Red Eagles 's-Hertogenbosch 6114310-32
7Nijmegen Devils6105217-43

Trainingstijden U14

Woensdag 17:10 - 18:10
Vrijdag 18:35 - 19:40

Wedstrijd nieuws U14

Red Eagles Den Bosch