Red Eagles U16

Thijs Kivits #39

Thijs Kivits #39

Goalie

Ryan Kölgen #8

Ryan Kölgen #8

Forward

Fleur Kivits #11

Fleur Kivits #11

Forward

Isabella vd Thillart #12

Isabella vd Thillart #12

Forward

Noah vd Weide #15

Noah vd Weide #15

Forward

Luka Mittendorff #19

Luka Mittendorff #19

Forward

Ryan Hooijmans #25

Ryan Hooijmans #25

Defender

Diez de Groot #29

Diez de Groot #29

Defender

Sill Bouwman #37

Sill Bouwman #37

Defender

Joël Verhaar #44

Joël Verhaar #44

Defender

Jorma vd Meerakker #46

Jorma vd Meerakker #46

Forward

Milly van Meerkerk #50

Milly van Meerkerk #50

Forward

Midas Deckers #57

Midas Deckers #57

Defender

Finn Filippini #67

Finn Filippini #67

Forward

Bjorn Bakker #73

Bjorn Bakker #73

Defender

Eddie Mulumba #92

Eddie Mulumba #92

Forward

Darin Petrov #99

Darin Petrov #99

Defender

Bas Kivits

Bas Kivits

Coach

Jeroen Hooijmans

Jeroen Hooijmans

Team manager

Manfred vd Meerakker

Manfred vd Meerakker

Team manager

Wedstrijd­schema en uitslagen U16 Elite Divisie 

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zaterdag 16-11-201918:00de Vechtsebanen UtrechtIJCU Dragons UtrechtRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-41-70-51-16
Zondag 15-12-201914:30de Uithof Den Haag Hijs Hokij Den Haag Red Eagles ‘s-Hertogenbosch0-31-02-13-4
Zaterdag 21-12-201919:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschSmoke Eaters Geleen
Zaterdag 28-12-201917:30Glanerbrook GeleenSmoke Eaters GeleenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 4-1-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschIJCU Dragons Utrecht
Zaterdag 11-1-202017:15ijssportcentrum TilburgTilburg TrappersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 18-1-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschAmsterdam Tigers
Zaterdag 25-1-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschTilburg Trappers
Zaterdag 1-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschHijs Hokij Den Haag
Zaterdag 8-2-202014:00Jaap Edenbaan AmsterdamAmsterdam TigersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 15-2-202018:00de Vechtsebanen UtrechtIJCU Dragons UtrechtRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 29-2-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschTilburg Trappers
Zondag 8-3-202017:00Jaap Edenbaan AmsterdamAmsterdam TigersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zondag 15-3-202012:15de Uithof Den HaagHijs Hokij Den HaagRed Eagles ‘s-Hertogenbosch
Zaterdag 21-3-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschSmoke Eaters Geleen

Stand U16 Elite Divisie

Nr.TeamGWWGVPnt.GV-GT
1Hijs Hokij Den Haag4301620-12
2Red Eagles ‘s-Hertogenbosch 2200420-4
3Tilburg Trappers2200410-4
4Smoke Eaters Geleen4112319-20
5Amsterdam Tigers4112313-20
6IJCU Dragons Utrecht4004011-33

Wedstrijd­schema en uitslagen U16 beker poule A

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zondag 29-09-201917:15PWA SilverdomeZoetermeer PantersRed Eagles 's-Hertogenbosch0-30-20-30-8
Zaterdag 5-10-201919:45Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschSmoke Eaters Geleen4-01-25-110-3
Zaterdag 12-10-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEindhoven Kemphanen5-16-07-018-1
Zaterdag 19-10-201917:45Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch0-51-70-71-19
Zaterdag 26-10-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschNijmegen Devils5-04-13-012-1
Zondag 10-11-201920:00Stappengoor TilburgTilburg TrappersRed Eagles 's-Hertogenbosch1-10-11-12-3

Eindstand U16 beker poule A

Nr.TeamGWWGVPunt.GV-GT
1Red Eagles 's-Hertogenbosch U1666001270-8
2Smoke Eaters Geleen6402840-19
3Tilburg Trappers6402833-17
4Nijmegen Devils6402832-25
5Eindhoven Kemphanen6105212-40
6Dordrecht Lions 6105212-58
7Zoetermeer Panters6105210-42

Trainingstijden U16

Woensdag 18:20 - 19:20
Vrijdag 19:50 - 20:55

Wedstrijd nieuws U16

Red Eagles Den Bosch