Red Eagles U21

Jaimy van Eggelen #38

Jaimy van Eggelen #38

Goalie

Valentin Tymko #4

Valentin Tymko #4

Defender

Thierry van Diemen #7

Thierry van Diemen #7

Forward

Ryan Kölgen #8

Ryan Kölgen #8

Forward

Jim Jongmans #10

Jim Jongmans #10

Forward

Fleur Kivits #11

Fleur Kivits #11

Forward

Luka Mittendorff #14

Luka Mittendorff #14

Forward

Lásló Gellén #17

Lásló Gellén #17

Defender

Ruben Schel #23

Ruben Schel #23

Defender

Ryan Hooijmans #25

Ryan Hooijmans #25

Defender

Mick van Eekelen #33

Mick van Eekelen #33

Defender

Michelle v Ooijen #42

Michelle v Ooijen #42

Defender

Joël Verhaar #44

Joël Verhaar #44

Defender

Jorma van de Meerakker #46

Jorma van de Meerakker #46

Forward

Milly van Meerkerk #50

Milly van Meerkerk #50

Forward

Midas Deckers #57

Midas Deckers #57

Defender

Romy Brouwers #61

Romy Brouwers #61

Defender

Finn Filippini #67

Finn Filippini #67

Forward

Bram de Bruijn #70

Bram de Bruijn #70

Defender

Darin Petrov #99

Darin Petrov #99

Defender

Leo vd Thillart

Leo vd Thillart

Coach

Bas Kivits

Bas Kivits

Coach

Iris Jongmans

Iris Jongmans

Team manager

Wedstrijd­schema ( onder voorbehoud ! )
en uitslagen U21

DatumTijdStadionTeam ATeam BUitslag
Zon 17-10-202117:00ijssportcentrum EindhovenEindhoven KemphanenRed Eagles 's-Hertogenbosch2-5
Zat 6-11-202116:30Thialf HeerenveenUNIS Flyers HeerenveenRed Eagles 's-Hertogenbosch3-0
Zat 13-11-202120:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschAlcmaria Flames11-1
Zon 14-11-202120:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschAmsterdam Tigers6-2
Zon 21-11-202117:15Triavium NijmegenNijmegen DevilsRed Eagles 's-Hertogenbosch4-8
Zon 16-01-202220:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEindhoven Kemphanen
Zat 22-01-202217:15de Meent AlkmaarAlcmaria Flames AlkmaarRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zat 29-01-202219:45Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschUNIS Flyers Heerenveen
Zat 5-02-202218:15Jaap Eden ijsbaan AmsterdamAmsterdam TigersRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zat 12-02-202219:45Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschNijmegen Devils
Zon 20-02-202214:30de Uithof Den HaagHijs Hokij Den HaagRed Eagles 's-Hertogenbosch
nog inplannenSportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschHijs Hokij Den Haag

Stand U21 Competitie

Nr.TeamGWWGVGV-GTDoelsaldoPnt.
1Hijs Hokij Den Haag741252-24+289
2UNIS Flyers Heerenveen 640223-18+58
3Red Eagles 's-Hertogenbosch540130-12+188
4Dordrecht Lions631228-25+37
5Eindhoven Kemphanen630330-22+86
6Amsterdam Tigers521226-15+115
7Nijmegen Devils501417-43-260
8Alcmaria Flames Alkmaar40045-52-470

Trainingstijden U21

Woensdag
Vrijdag

Wedstrijd nieuws U21

Geen Resultaten Gevonden

De pagina die u zocht kon niet gevonden worden. Probeer uw zoekopdracht te verfijnen of gebruik de bovenstaande navigatie om deze post te vinden.

Red Eagles Den Bosch