Wedstrijden

Komende wedstrijden

Aanstaande wedstrijden
DatumTijdStadionTeam ATeam B
Zaterdag 28-09-2019 16:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch U12IJCU Dragons Utrecht
Zaterdag 28-09-2019 20:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch 1e teamEindhoven Kemphanen
Zondag 29-09-2019 11:45Laco Glanerbrook GeleenSmoke Eaters GeleenRed Eagles 's-Hertogenbosch U10
Zondag 29-09-2019 16:00Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch U14
Zondag 29-09-2019 17:15PWA SilverdomeZoetermeer PantersRed Eagles 's-Hertogenbosch U16
Zondag 29-09-2019 18:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch U19Amsterdam Tigers

Wedstrijdschema’s

Red Eagles Eerste divisie

Wedstrijdprogramma eerste divisie

DatumTijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag
Zaterdag 28-09-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEindhoven Kemphanen
Zaterdag 05-10-201920:00Glanerbrook GeleenSmoke Eaters GeleenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 12-10-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschTilburg Trappers
Zondag 20-10-201917:45Triavium NijmegenNijmegen DevilsRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 26-10-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschHijs Hokij Den Haag
Zaterdag 02-11-201916:30Thialf HeerenveenUNIS Flyers HeerenveenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 09-11-201920:00Elfstedenhal LeeuwardenOrangeGas Capitals Leeuwarden 1Red Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 16-11-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschDordrecht Lions
Vrijdag 22-11-201920:30ijsbaan BredaYeti’s BredaRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 30-11-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschGIJS Groningen
Zondag 8-12-201915:00StappengoorTilburg TrappersRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 14-12-201920:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschNijmegen Devils
Zaterdag 21-12-2019 20:30De VechtsebanenIJCU Dragons UtrechtRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 29-12-2019 20:30Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschZoetermeer Panters
Zaterdag 4-01-2020 20:15Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 11-01-202020:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschYeti’s Breda
Zaterdag 18-01-202020:00ijssportcentrum EindhovenEindhoven KemphanenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 25-01-2020 20:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschAmsterdam Tigers
Zaterdag 1-02-202020:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschSmoke Eaters Geleen

Stand eerste divisie

Nr.TeamGWWOTWOTVVPnt.GV - GT
1Red Eagles ’s-Hertogenbosch000000O
2Nijmegen Devils000000O
3Tilburg trappers000000O
4Yeti’s Breda000000O
5Eindhoven Kemphanen000000O
6Dordrecht Lions000000O
7Smoke Eaters Geleen000000O
Red Eagles - M@ds - vijfde divisie

Wedstrijdprogramma M@ds vijfde divisie poule A

TijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag

Stand vijfde divisie poule A

Nr.TeamGWWGVPnt.
1Red Eagles ’s-Hertogenbosch M@DS
Red Eagles U19+

Wedstrijdprogramma U19+

DatumTijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag
Zondag 29-09-201918:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschAmsterdam Tigers
Zondag 6-10-201918:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschDordrecht Lions
Zondag 13-10-201917:30Thialf HeerenveenUNIS Flyers HeerenveenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 20-10-201920:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEnschede Lions
Zondag 27-10-201917:45Sportcentrum KardingeGIJS GroningenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 10-11-201920:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschAmsterdam Tigers
Zondag 24-11-201917:00ijssportcentrum EindhovenEindhoven KemphanenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 1-12-201918:15Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 8-12-201920:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschUNIS Flyers Heerenveen
Zaterdag 14-12-201918:00ijsbaan TwenteEnschede LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 22-12-201920:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschGIJS Groningen
Zondag 5-01-202019:00Jaap EdenbaanAmsterdam TigersRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 19-01-202020:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch Eindhoven Kemphanen
Zondag 26-01-202020:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschDordrecht Lions
Zondag 2-02-202017:30Thialf HeerenveenUNIS Flyers HeerenveenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 9-02-202020:00Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEnschede Lions
Zaterdag 15-02-202017:45Sportcentrum KardingeGIJS GroningenRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 8-03-202017:00ijssportcentrum EindhovenEindhoven KemphanenRed Eagles 's-Hertogenbosch

Stand U19+

Nr.TeamGWWGVPnt.
1Red Eagles 's-Hertogenbosch U19
2Dordrecht Lions
3Eindhoven Kemphanen
4GIJS Groningen
5Amsterdam Tigers
6Enschede Lions
7UNIS Flyers Heerenveen
Red Eagles U16

Wedstrijdprogramma U16 elite

TijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag
Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch U16

Stand U16 elite

Nr.TeamGWWGVPnt.
1Red Eagles 's-Hertogenbosch U16

Wedstrijdprogramma U16 beker poule A

DatumTijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag
Zondag 29-09-201917:15PWA SilverdomeZoetermeer PantersRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 5-10-201919:45Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschSmoke Eaters Geleen
Zaterdag 12-10-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEindhoven Kemphanen
Zaterdag 19-10-201917:45Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zondag 26-10-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschNijmegen Devils
Zaterdag 10-11-201920:00Stappengoor TilburgTilburg TrappersRed Eagles 's-Hertogenbosch

Stand U16 beker poule A

Nr.TeamGWWGVPnt.
1Red Eagles 's-Hertogenbosch U16
2Tilburg Trappers
3Smoke Eaters Geleen
4Dordrecht Lions
5Eindhoven Kemphanen
6Nijmegen Devils
7Zoetermeer Panters
Red Eagles U14

Wedstrijdprogramma U14 elite

TijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag
Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch U14

Stand U14 beker poule A

Nr.TeamGWWGVPnt.
1Red Eagles 's-Hertogenbosch U14

Wedstrijdprogramma U14 elite

DatumTijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag
Zondag 29-09-201916:00Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles '-s-Hertogenbosch
Zaterdag 5-10-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschSmoke Eaters Geleen
Zaterdag 12-10-201918:00de VechtsebanenIJCU Dragons UtrechtRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 19-10-201919:45Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschEindhoven Kemphanen
Zaterdag 26-10-201912:15Triavium NijmegenNijmegen DevilsRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 02-11-201919:45Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschTilburg Trappers

Stand U14 beker poule A

Nr.TeamGWWGVPnt.
1Red Eagles 's-Hertogenbosch U14
2Nijmegen Devils
3Eindhoven Kemphanen
4Dordrecht Lions
5Smoke Eaters Geleen
6Tilburg Trappers
7IJCU Dragons Utrecht
Red Eagles U12

Wedstrijdprogramma U12 eerste divisie

TijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag
Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch U12

Stand U12 eerste divisie

Nr.TeamGWWGVPnt.
1Red Eagles 's-Hertogenbosch U12

Wedstrijdprogramma U12 beker poule A

DatumTijdStadionTeam ATeam B1ste2de3deUitslag
Zaterdag 28-09-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch IJCU Dragons Utrecht
Zaterdag 12-10-2019 14:15Sportboulevard Dordrecht Dordrecht LionsRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 19-10-2019 16:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-HertogenboschTilburg Trappers
Zondag 27-10-2019 11:00IJsbaan BredaYeti’s BredaRed Eagles 's-Hertogenbosch
Zaterdag 2-11-2019 16:15Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch Eindhoven Kemphanen
Zaterdag 9-11-201917:30GlanerbrookSmoke Eaters GeleenRed Eagles 's-Hertogenbosch

Stand U12 beker poule A

Nr.TeamGWWGVPnt.
1Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
2Yeti’s Breda
3Eindhoven Kemphanen
4Dordrecht Lions
5IJCU Dragons Utrecht
6Smoke Eaters Geleen
7Tilburg Trappers
Red Eagles U10

Wedstrijdprogramma U10

DatumTijdStadionTeam ATeam BTeam C
Zondag 29-09-201911:45Laco Glanerbrook GeleenSmoke Eaters GeleenYeti’s BredaRed Eagles 's-Hertogenbosch
Red Eagles U8

Wedstrijdprogramma U8

DatumTijdStadionTeam ATeam BTeam C
Zondag 29-09-201911:45GlanerbrookSmoke Eaters GeleenYeti’s BredaRed Eagles 's-Hertogenbosch U8

Red Eagles Den Bosch