Komende wedstrijden

Komende wedstrijden
 DatumTijdSpeelklasseStadionTeam ATeam BTeam C

Wedstrijdschema’s

Red Eagles Eerste divisie

Wedstrijdprogramma eerste divisie

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
XX-09-2020Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch

Stand eerste divisie

Nr.TeamGWWOTWOTVVPnt.GV-GT
Red Eagles ’s-Hertogenbosch
Red Eagles - M@ds - vijfde divisie

Wedstrijdprogramma M@ds vijfde divisie Zuid

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
XX-09-2020Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch M@ds

Stand vijfde divisie Zuid

Nr.TeamGWWGVPnt.GV-GT
Red Eagles ’s-Hertogenbosch M@DS
Red Eagles U19+

Wedstrijdprogramma U19+

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
XX-09-2020Sportiom Den BoschRed Eagles 's-Hertogenbosch

Stand U19+

Nr.TeamGWWGVPnt.GV-GT
Red Eagles 's-Hertogenbosch
Red Eagles U16

Wedstrijdprogramma U16 Elite Divisie

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zaterdag 16-11-201918:00de Vechtsebanen UtrechtIJCU Dragons UtrechtRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-41-70-51-16
Zondag 15-12-201914:30de Uithof Den Haag Hijs Hokij Den Haag Red Eagles ‘s-Hertogenbosch0-31-02-13-4
Zaterdag 21-12-201919:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschSmoke Eaters Geleen2-06-03-011-0
Zaterdag 28-12-201917:30Glanerbrook GeleenSmoke Eaters GeleenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch1-11-31-33-7
Zaterdag 4-1-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschIJCU Dragons Utrecht10-07-02-019-0
Zaterdag 11-1-202017:15ijssportcentrum TilburgTilburg TrappersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-21-11-22-5
Zaterdag 18-1-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschAmsterdam Tigers3-01-01-05-0
Zaterdag 25-1-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschTilburg Trappers1-01-12-04-1
Zaterdag 1-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschHijs Hokij Den Haag1-10-12-03-2
Zaterdag 8-2-202014:00Jaap Edenbaan AmsterdamAmsterdam TigersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-20-30-10-6
Zaterdag 15-2-202018:00de Vechtsebanen UtrechtIJCU Dragons UtrechtRed Eagles ‘s-Hertogenbosch1-10-30-51-9
Vrijdag 6-3-202020:30Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschTilburg Trappers2-02-05-19-1
Zondag 8-3-202019:00Jaap Edenbaan AmsterdamAmsterdam TigersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-10-10-30-5
Zondag 15-3-202012:15de Uithof Den HaagHijs Hokij Den HaagRed Eagles ‘s-HertogenboschAfgelast
Zaterdag 21-3-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschSmoke Eaters Geleen

Stand U16 Elite Divisie

Nr.TeamGWWGVPnt.GV-GT
1Red Eagles ‘s-Hertogenbosch 13130026103-14
2Hijs Hokij Den Haag128131767-31
3Tilburg Trappers137061458-39
4Amsterdam Tigers12336934-48
5Smoke Eaters Geleen13256948-73
6IJCU Dragons Utrecht130112128-133
Red Eagles U14

Wedstrijdprogramma U14 Eerste Divisie

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zaterdag 16-11-201912:15Triavium NijmegenNijmegen DevilsRed Eagles ‘s-Hertogenbosch1-10-13-24-4
Zaterdag 23-11-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschGIJS Groningen4-04-23-111-3
Zaterdag 7-12-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschIJCU Dragons Utrecht1-00-03-14-1
Zondag 5-1-202015:15PWA SilverDome ZoetermeerZoetermeer PantersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch4-03-03-010-0
Zondag 12-1-202017:00Jaap Edenbaan AmsterdamAmsterdam TigersRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-00-12-12-2
Zondag 25-1-202013:15ijssportcentrum Eindhoven Eindhoven KemphanenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-14-01-05-1
Zaterdag 8-2-202019:45Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschNijmegen Devils1-20-20-11-5
Zondag 16-2-202016:30de Vechtsebanen UtrechtIJCU Dragons UtrechtRed Eagles ‘s-Hertogenbosch2-02-12-16-2
Zaterdag 22-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschZoetermeer Panters0-12-30-42-8
Zaterdag 29-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschEindhoven Kemphanen3-00-01-14-1
Zaterdag 7-3-202015:30Sportcentrum Kardinge GroningenGIJS GroningenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch2-21-01-14-3
Zondag 15-3-202010:15de Meent Alkmaar Red Eagles ‘s-HertogenboschAlcmaria Flames AlkmaarAfgelast
Zaterdag 21-3-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschAmsterdam Tigers
Zaterdag 28-3-202017:15de Meent Alkmaar Alcmaria Flames AlkmaarRed Eagles ‘s-Hertogenbosch

Stand U14 Eerste Divisie

Nr.TeamGWWGVPunt.GV-GT
1Eindhoven Kemphanen1110012079-27
2IJCU Dragons Utrecht118121786-41
3Zoetermeer Panters97021472-26
4Nijmegen Devils145271283-73
5Amsterdam Tigers115151161-42
6Red Eagles 's-Hertogenbosch 11326834-49
7GIJS Groningen 12129437-127
8Alcmaria Flames Alkmaar 9027225-92
Red Eagles U12

Wedstrijdprogramma U12 Elite Divisie

DatumTijdStadionTeam ATeam B1e2e3eUitslag
Zaterdag 16-11-201916:15SportiomRed Eagles ‘s-HertogenboschIJCU Dragons Utrecht2-44-20-06-6
Zondag 1-12-201910:15De Meent AlkmaarAlcmaria Flames AlkmaarRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-31-30-31-9
Zondag 8-12-201911:30Elfstedenhal LeeuwardenOrangeGas Capitals LeeuwardenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch1-11-00-32-4
Zaterdag 14-12-201916:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschHijs Hokij Den Haag1-21-23-35-7
Zaterdag 21-12-201914:15Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles ‘s-Hertogenbosch3-31-20-44-9
Zondag 5-1-202016:30de Vechtsebanen UtrechtIJCU Dragons UtrechtRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-10-22-22-5
Zaterdag 11-01-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschAlcmaria Flames Alkmaar1-11-10-02-2
Zaterdag 18-01-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschOrangeGas Capitals Leeuwarden1-13-12-16-3
Zondag 2-2-202012:15de Uithof Den HaagHijs Hokij Den HaagRed Eagles ‘s-Hertogenbosch1-13-11-25-4
Zaterdag 8-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschDordrecht Lions2-20-13-05-3
Zaterdag 15-2-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschIJCU Dragons Utrecht3-32-31-16-7
Zondag 23-2-202010:15de Meent AlkmaarAlcmaria Flames AlkmaarRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-42-11-63-11
Zondag 1-3-202012:00Elfstedenhal LeeuwardenOrangeGas Capitals LeeuwardenRed Eagles ‘s-Hertogenbosch0-31-41-32-10
Zaterdag 14-3-202016:15Sportiom Den BoschRed Eagles ‘s-HertogenboschHijs Hokij Den HaagAfgelast
Zondag 22-3-202016:00Sportboulevard DordrechtDordrecht LionsRed Eagles ‘s-Hertogenbosch

Stand U12 Elite Divisie

Nr.TeamGWWGVPnt.GV-GT
1Hijs Hokij Den Haag12101121115-53
2IJCU Dragons Utrecht1392220108-63
3Red Eagles ‘s-Hertogenbosch 138231882-47
4Alcmaria Flames Alkmaar 13319759-96
5Dordrecht Lions133010661-100
6OrangeGas Capitals Leeuwarden122010444-110
Red Eagles U10

Wedstrijdprogramma U10

DatumTijdStadionTeam ATeam BTeam C
Red Eagles U8

Wedstrijdprogramma U8

DatumTijdStadionTeam ATeam BTeam C

Red Eagles Den Bosch